Untitled Document

Prenájom

Zariadenie drevenice je prispôsobené pre pobyt 2 rodín s kapacitou 8 dospelých osôb.

Vo vstupnom zádverí sa dajú bezpečne odložiť lyže, lyžiarky a v letnom období bicykle. Na prízemí je kuchyňa spojená s obývacou izbou, v ktorej sa nachádza krb. Kuchynská linka je vybavená keramickou platňou, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, ponorným mixérom a kompletným vybavením kuchynskými riadmi. Za veľký stôl sa zmesti 8 ľudí. Široká lavica pri stole slúži aj na prespanie jednej osoby. Komfort zvyšujú dve rovnaké kúpeľne ktoré sú vybavené sprchovým kútom, toaletou a umývadlom. V spodnej časti sa nachádza ešte technická miestnosť, ktorá slúži zároveň aj ako komora.

Na vrchnom poschodí sa nachádzajú dve spálne. Väčšia spálňa má dvojlôžkovú manželskú posteľ a dve jednolôžkové postele. Menšia spálňa má dvojlôžkovú posteľ a jednolôžkovú posteľ.

K vybaveniu patrí tiež detská postieľka, detská stolička, elektronické šípky, stolný hokej, spoločenské hry a horský bycikel. Súčasťou služieb je aj bezplatný wifi internet, postelné prádlo, osušky a uteráky.

K dispozícii je kryté parkovisko pre 2 autá, dreváreň a prístrešok na sedenie a grilovanie.

TXT_8_1312815780

TXT_8_1312815785

 

© 2011 INFINE, s.r.o., Všetky práva vyhradené

info@infine.sk
info@drevenice-drabsko.sk

+421 905 750 800